SİPARİŞ HATTI 0536 981 12 40

Arrow up
Arrow down


chandler ceviz fidanıChandler ceviz fidanı orjin olarak ithal bir cevizdir ve son 5 yıldır ülkemizde dikimi oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır. Chandler’in en büyük avantajı erken meyve vermesidir. Meyve verimi yüksek olduğundan dolayı yaptığınız yatırımın geri dönüşümü oldukça olumlu olacaktır.

Chandler Tipi Ceviz Fidanı Özellikleri

Diğer çiçeklere göre 8-10 gün daha geç çiçek açıyor. Chandler aslında sahil cevizidir. Chandler’in rakımı 1000-1100 metre ve daha altında olan mecralarda ekim yapılmalıdır. En önemli özelliği çok kısa bir zamanda meyve vermesidir. Çit sistemi yetiştiriciliğine uygundur ve 4x8 metre aralık ile ekilmelidir. Meyve ağırlığı 12 gr olup iç verimi %49-%50, yağ oranı %51ve protein oranı %20 civarındadır.

Chandler’in Çok Talep Görmesinin Nedenleri

Chandler cevizinin hasat süresi uzun olsa bile piyasa değerini kaybetmeyen ceviz fidanı türüdür. Kabuktan ayrılması çok kolaydır. Bunun yanında lezzet bakımından güzel olup kuru ve taze olarak tüketilebilmektedir. Ağaçtan toplanan meyve boyutlarının aynı olmasını da bu chandler ceviz fidanlarının çok talep görmesine bağlayabiliriz.

Chandler Ceviz Fidanı Sipariş

Üretimi firmamıza ait olan chandler ceviz fidanı çeşitlerimizi içiniz rahat bir şekilde ekebilirsiniz. Dilerseniz firmamızın sipariş hattından ulaşarak güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz. Ürünlerimiz Tarım Bakanlığı onaylı sertifikalıdır.

AÇIK KÖKLÜ CHANDLER CEVİZ FİDANLARI

açık köklü ceviz fidanı

TÜPLÜ CHANDLER CEVİZ FİDANLARI

 tüplü ceviz fidanları

 

SERTİFİKALI CEVİZ FİDANI

Ürünlerimiz Tarım Bakanlığı onaylı sertifikalıdır. Açık köklüde 10 adete 1 adet, tüplü fidanda bire bir sertifikalı satış yapılmaktadır. Piyasadaki sertifikasız satılan cinsi belli olmayan fidanlara itibar etmemeniz menfaatiniz icabıdır.

sözleşmeli ceviz fidanı satışı
Caner Fidancılık'tan alacağınız fidan çeşitlerimizin satışı faturalı olarak gerçekleşmektedir.  Satışlarımızın tamamı sözleşmeli, cinsine doğru sertifikalı olarak yapılmaktadır.

CEVİZ FİDANINDA AYNI GÜN KARGOCaner Fidancılık'tan mesai saatleri arasında vereceğiniz tüm siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

fernor

franquette ceviz fidanı

fernette ceviz fidanı

ceviz fidanı aşılama

tüplü ceviz fidanları

açık köklü ceviz fidanı